o-charts

Kaardid OpenCPN'i jaoks

English - Español - Français - Deutsch - Nederlands - Norsk - Svenska - Eesti - Suomi - Polski


Kaart Ülevaade


Kaasajal kogu maailma hüdrograafia ametkonnad toodavad enda ametlikke vektorkaarte S-57 formaadis. NOAA pakub tasuta vektrokaarte US kohta otseses S-57 formaadis, kuid enamuses riikides litsenseeritakse neid S-57'st tuletatud tasuliste formaatide nagu S-63 või oeSENC all.

oeSENC kaardid

OpenCPN Encrypted System Electronical Nautical Charts (ehk oeSENC) on kõige ökonoomsemad saadaval olevad kvaliteetsed vektorkaardid. Me saame S-57 andmed otse riiklikest hüdrograafiaametitest, krüpteerime nad oeSENC-formaati ja tarnime kaardikomplektid nende individuaalseks kasutamiskes OpneCPN's. Kui su navigeerimisala on saadaval, siis see võib olla väga hea valik uuendatud kvaliteetsete kaartide saamiseks mõistliku hinna eest.

Erinevalt S-63 või päris S-57 kaartidest (US), ei ole need "ametlikud kaardid" ehk "ENC'd" "sätestatud nõuete" mõistes kuna ei ole välja antud ega sertifitseeritud vastutavate ametiasustuste poolt. Isegi kui sisu võib olla sama. Meie kaartide õigusliku raamistiku detailide ja kasutamisega tutvumiseks pöördu EULA poole.

S-63 kasutajaload

S-63 kaardid on ametlikud, kogu maakera katvad vektorkaardid. Siiski, paljud populaarsed meresõidualad on väga halvasti kaetud, sest põhifookus on kaubalaevade nõuetel. Neil on samuti suhteliselt kõrge hind. Me müüme S-63 kasutajalube, võtit mis annab õiguse OpenCPN kasutajale litsenseerida S-63 kaarte tarnijatelt. O-charts.org on saavutanud kokkuleppe S-63 lisandväärtusega edasimüüjatega (VAR) nagu ChartWorld, mis pakuvad otsetarne kanaleid.